Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Gaming OC (GV-R57XTGAMING OC-8GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | GIGABYTE |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1905 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 280x114x49.5 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Gaming OC (GV-R57XTGAMING OC-8GD) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 114529USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 114529USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Влад
Чи влізе відеокарта в корпус формату Mid Tower ? Чи витяне її Aerocool на 600 вт без сертифіката в зв'язці з і5-10400 ?
29.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Не рекомендуємо використовувати БЖ без сертифікації
31.12.2025
Александр
Касательно самой видеокарты, изначально хотел взять от сапфира, но не было в наличии и в принципе не пожалел, за счёт андервольтинга с завода производительность в играх отличается на пару кадров, но температура в хот споте не поднимается выше 90° в отличии от тех же сапфир у которых доходит до 100+, есть незначительные следы использования но это если прям докапываться:) В целом отличная карта за свои деньги. По поводу самого магазина, быстро ответили задали пару вопросов что бы не было проблем с работоспособностью (по типу узнали какой БП и корпус ) быстро отправили, короче, я доволен и работой карты и магазина)
30.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
31.12.2024
Іван
Купив тут таку саму модель майже пів року тому. В цілому нормальна карта, якщо вам потрібно додаткове опалення кімнати. Так, це мабуть єдиний, на мою думку, суттєвий мінус цієї моделі, вона сильно гріється. Нажаль, я знав що купував, але тоді було на вибір дві моделі, ця і асус, як на мене одне і теж саме, тому взяв цю.
З приводу самого магазина, та обслуговування сказати нічого, все на висоті, магазин подобається. Оцінка за саму відеокарту, магазин 10/10.
09.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
12.10.2023
Відгуки (3)
Влад
Чи влізе відеокарта в корпус формату Mid Tower ? Чи витяне її Aerocool на 600 вт без сертифіката в зв'язці з і5-10400 ?
29.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Не рекомендуємо використовувати БЖ без сертифікації
31.12.2025
Александр
Касательно самой видеокарты, изначально хотел взять от сапфира, но не было в наличии и в принципе не пожалел, за счёт андервольтинга с завода производительность в играх отличается на пару кадров, но температура в хот споте не поднимается выше 90° в отличии от тех же сапфир у которых доходит до 100+, есть незначительные следы использования но это если прям докапываться:) В целом отличная карта за свои деньги. По поводу самого магазина, быстро ответили задали пару вопросов что бы не было проблем с работоспособностью (по типу узнали какой БП и корпус ) быстро отправили, короче, я доволен и работой карты и магазина)
30.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
31.12.2024
Іван
Купив тут таку саму модель майже пів року тому. В цілому нормальна карта, якщо вам потрібно додаткове опалення кімнати. Так, це мабуть єдиний, на мою думку, суттєвий мінус цієї моделі, вона сильно гріється. Нажаль, я знав що купував, але тоді було на вибір дві моделі, ця і асус, як на мене одне і теж саме, тому взяв цю.
З приводу самого магазина, та обслуговування сказати нічого, все на висоті, магазин подобається. Оцінка за саму відеокарту, магазин 10/10.
09.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
12.10.2023