Блок живлення Chieftec Proton 850W (BDF-850C)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Chieftec |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 115-230 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 70 A |
| Вихідний струм, +5V: | 22 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 22 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 6x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 4 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 9 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 140 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Охолодження: | Вентилятор |
| Стандарт ATX12V: | 2.3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710713231306 |
Блок живлення Chieftec Proton 850W (BDF-850C)
Код товару: 116295NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 116295NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Войтів Андрій
Чудовий БП!
Вибирав за найкращим співвідношенням ціна/характеристики/якість - зупинив свій вибір на цьому. Не прогадав!
Характеристики повторювати не стану - все є в описі товару. Скажу про враження...
БП важкий, що добре. Повністю модульний і дротів (як і їх довжини) більш ніж достатньо для підключення всього і вся. Користуюсь 3,5 місяці - все чудово: тихий, потужний, холодний!
Можу рекомендувати його до покупки і цей магазин (більшітсь друзів беруть тут і жодного разу критичних проблем не було)!
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
20.08.2023
Glib
Ефективний та потужний, вогонь!
02.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
16.08.2023
Коростев Дмитро
Блок працює всього 5 днів, поки все добре та думаю так і залишиться)) не шумить, ніяких перепвдів напруги не спостерігається. Доволі важкий і красивий, дуже зручно, що він модульний зайві кабелі можна забрати в коробку, і в корпусі немає нічого зайвого)) . Сервіс супер все круто!
01.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023
Відгуки (3)
Войтів Андрій
Чудовий БП!
Вибирав за найкращим співвідношенням ціна/характеристики/якість - зупинив свій вибір на цьому. Не прогадав!
Характеристики повторювати не стану - все є в описі товару. Скажу про враження...
БП важкий, що добре. Повністю модульний і дротів (як і їх довжини) більш ніж достатньо для підключення всього і вся. Користуюсь 3,5 місяці - все чудово: тихий, потужний, холодний!
Можу рекомендувати його до покупки і цей магазин (більшітсь друзів беруть тут і жодного разу критичних проблем не було)!
18.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
20.08.2023
Glib
Ефективний та потужний, вогонь!
02.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за відгук!
16.08.2023
Коростев Дмитро
Блок працює всього 5 днів, поки все добре та думаю так і залишиться)) не шумить, ніяких перепвдів напруги не спостерігається. Доволі важкий і красивий, дуже зручно, що він модульний зайві кабелі можна забрати в коробку, і в корпусі немає нічого зайвого)) . Сервіс супер все круто!
01.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
10.08.2023