Блок живлення Chieftec Smart 600W (GPS-600A8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | Chieftec |
| Тип: | Комп'ютерний |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 552 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-230 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 46 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 2x6+2pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 2 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Немає |
| Кількість SATA роз'ємів: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 2 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OVP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 80% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 2.3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710713239555 |
Блок живлення Chieftec Smart 600W (GPS-600A8)
Код товару: 112650NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 112650NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Сергій
Це найкращий блок живлення! Витримав перенавантаження в 300 вольт! При цьому телевізор згорів, а компу хоч би що, виключився, включив і все ок!
04.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
05.09.2023
Семен Подкур
Відмінний блок, користуюсь більше року, є всі потрібні роз'єми, жодних проблем не було!
Ось купив ще один такий, щоб зібрати ще один ПК!
Рекомендую!
26.08.2023
Відповісти
Влад Білокінь
Блочок показує себе добре, купив до карти RX 5700 XT, не рипить і не гріється. З підключенням справився одразу, питань не виникло.
22.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2023
Відгуки (3)
Сергій
Це найкращий блок живлення! Витримав перенавантаження в 300 вольт! При цьому телевізор згорів, а компу хоч би що, виключився, включив і все ок!
04.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
05.09.2023
Семен Подкур
Відмінний блок, користуюсь більше року, є всі потрібні роз'єми, жодних проблем не було!
Ось купив ще один такий, щоб зібрати ще один ПК!
Рекомендую!
26.08.2023
Відповісти
Влад Білокінь
Блочок показує себе добре, купив до карти RX 5700 XT, не рипить і не гріється. З підключенням справився одразу, питань не виникло.
22.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
22.08.2023