Зарядна станція EcoFlow River 2 PRO / 800 Вт / 768 Вт/ч / LiFePO4 (RIVER 2 Pro) UA
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | EcoFlow |
| Вага: | 7.8 кг |
| Габарити: | 270x260x226 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 B) |
| К-сть USB: | 3x USB Type-A, 1x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 3x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 768 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 1600 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Номінальна потужність: | 800 Вт |
| Регіональна версія | UA |
| Ресурс акумулятора: | 3000 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, автомобільної зарядки |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895251601559 |
Зарядна станція EcoFlow River 2 PRO / 800 Вт / 768 Вт/ч / LiFePO4 (RIVER 2 Pro) UA
Код товару: 222535NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 222535NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.