Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 / 4000 Вт / 4096 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTAPRO3-EU-CBox) EU
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Виробник | EcoFlow |
| Вага: | 51.5 кг |
| Габарити: | 693x341x410 мм |
| Дод. роз'єм: | 1x Авторозетка (12 B), 1x DC |
| К-сть USB: | 2x USB Type-A, 2x USB Type-C |
| К-сть розеток: | 7x Schuko |
| Місткість зарядної станції: | 4096 Вт/год |
| Максимальна потужність: | 8000 Вт |
| Матеріал корпусу: | Пластик, алюміній |
| Номінальна потужність: | 4000 Вт |
| Потужність заряджання від прикурювача | Не заряджається від прикурювача |
| Потужність заряджання від розетки | 3600 Вт |
| Потужність заряджання від сонячної панелі | 2600 Вт |
| Регіональна версія | EU |
| Ресурс акумулятора: | 4000 циклів до 80% ємності |
| Способи заряджання: | Від мережі, сонячна панель |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895251622622 |
Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro 3 / 4000 Вт / 4096 Вт/ч / LiFePO4 (EFDELTAPRO3-EU-CBox) EU
Код товару: 241661NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 241661NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуга Підключення зарядних станцій*
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
EcoFlow DELTA Pro 3 — це високоефективна мобільна електростанція, обладнана літій-залізо-фосфатним (LiFePO4) акумулятором. Вона гарантує вихідну потужність до 4000 Вт та має запас енергії 4096 Вт·год. Цей пристрій ідеально пасує для домашнього застосування під час блекаутів, на будівельних об'єктах, у походних умовах чи для живлення різноманітного електроінструменту та побутових приладів.
Наявність чотирьох портів — двох USB Type-A та двох USB Type-C — значно розширює спектр одночасного підключення апаратури. Наприклад, можна живити смартфон та планшет через Type-C, що підтримують швидку регенерацію заряду, паралельно під'єднавши до Type-A звичайні ґаджети, як-от бездротові навушники чи фотоапарат.
Запас енергії станції у 4096 Вт·год свідчить про те, що вона здатна забезпечувати живлення різноманітних приладів тривалий час до потреби в повторному заряді. Це, зокрема, дає змогу експлуатувати невеликі побутові пристрої або електроінструменти упродовж декількох годин у випадку знеструмлення чи на робочому майданчику.
Номінальна вихідна потужність у 4000 Вт окреслює максимальну сумарну енергію, яку прилад може віддати на виході одночасно подано. Це означає, що зарядна установка може забезпечувати енергією не лише малопотужну техніку, а й більш вимогливі до енергії апарати, скажімо, різноманітний електроінструмент чи компактні кухонні аксесуари.
Здатність живитися як від електромережі, так і від сонячної батареї пропонує різноманітні можливості для відновлення заряду в різних ситуаціях. У побутових умовах або на об'єкті будівництва живлення з мережі гарантує швидке та стало заряджання, що дає змогу оперативно відновити запас енергії.
Присутність семи гнізд Schuko дає змогу одночасно приєднувати чимало приладів зі стандартним європейським штекером без потреби в додаткових подовжувачах.
Акумулятори LiFePO4 славляться своєю стабільністю та великим запасом робочих циклів заряджання-розряджання, що безпосередньо відбивається на довговічності зарядної системи. На відміну від звичних літій-іонних елементів, вони менш схильні до глибокого розрядування та надмірного нагрівання, що зменшує ймовірність поломок та збільшує безпеку використання.
Цей накопичувач енергії буде доречним для тих, кому необхідне стійке джерело енергопостачання для оселі, виконання робіт на будівельному майданчику або під час відпочинку на природі.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.