Відеокарта Zotac RTX 3060Ti 8Gb Gaming Twin Edge OC LHR (ZT-A30610H-10MLHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1695 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4864 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 222x115x38 мм |
| Колір: | Сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 19523 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 222 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 200 Вт |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895173623462 |
Відеокарта Zotac RTX 3060Ti 8Gb Gaming Twin Edge OC LHR (ZT-A30610H-10MLHR) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 140211USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 140211USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Zotac RTX 3060Ti 8Gb Gaming Twin Edge OC LHR (ZT-A30610H-10MLHR) являє собою елемент для ігрових збірок середнього рівня та робочих станцій, яким потрібна гідна візуалізація. Вона обладнана вісьмома гігабайтами пам'яті GDDR6 з 256-розрядною шиною, що сприяє оперативному опрацюванню текстур та можливості запускати новітні ігри на високих параметрах. Зв'язок із материнською платою реалізовано через шину PCI-E 4.0 x16, що гарантує адекватну пропускну спроможність для пересилання даних.
Розмір відеопам'яті у 8 ГБ прямо корелює з обсягом текстур та графічної інформації, яку дозволено одночасно помістити в пам'ять при експлуатації ігор чи програм для редагування відео. У нинішніх іграх це дає змогу застосовувати високі параметри якості без суттєвих втрат FPS, особливо у форматах Full HD та 2K.
Наявність одного додаткового 8-контактного роз'єму для електроживлення свідчить про те, що відеокарта забезпечується стабільним і потрібним енергопостачанням для функціонування на заявлених швидкостях. Це принципово, оскільки живлення, що надається лише через слот PCI-E, є недостатнім для гарантування оптимальної віддачі сучасних графічних чипів з підвищеною потребою в енергії.
Примусове охолодження за допомогою вентилятора гарантує неперервний потік повітря крізь радіатор, що дає змогу дієво відводити тепло від відеочіпа.
Рівень енергоспоживання у 200 Вт окреслює, скільки електроенергії відеокарта залучає під час функціонування, що прямо впливає на потреби в потужності системного блока живлення. Якщо блок живлення має резерв, це посприяє сталому функціонуванню без раптових вимкнень чи перезапусків під час максимального навантаження, приміром, у вимогливих комп'ютерних забавах чи під час довготривалого редагування відеоматеріалів.
Цей вибір сподобається ентузіастам комп'ютерних ігор та розробникам контенту, які цінують рівновагу між високою продуктивністю та раціональним використанням енергії.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.