Відеокарта Zotac GTX 1080Ti 11Gb AMP Extreme Core Edition (ZT-P10810F-10P) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Zotac |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1721 МГц |
| Частота пам'яті: | 11200 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ZOTAC SPECTRA 2.0 |
| Габарити: | 325x148x56 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14215 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 325 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Текстурних блоків | 224 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Zotac GTX 1080Ti 11Gb AMP Extreme Core Edition (ZT-P10810F-10P) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 100631USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100631USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Zotac GTX 1080Ti 11Gb AMP Extreme Core Edition (ZT-P10810F-10P) є потужним графічним прискорювачем середнього та високого рівня, ідеально підходящим для геймерів та фахівців, які займаються 3D-моделюванням чи відеомонтажем. Вона обладнана 11 ГБ пам’яті GDDR5X та 352-бітною шиною, що забезпечує надійну роботу в актуальних іграх та програмах. Інтерфейс PCI-E v3.0 гарантує сумісність з більшістю сучасних материнських плат.
Наявність 11 ГБ відеопам'яті дає змогу обробляти значні масиви графічних даних без потреби залучення системної оперативної пам'яті, що істотно мінімізує затримки. Це особливо відчутно при використанні текстур високої чіткості у новітніх іграх або під час роботи з 4K-відео, де візуальні деталі зберігаються безпосередньо у відеопам'яті.
Дві 8-pin лінії додаткового живлення гарантують стабільне надходження енергії до відеокарти, що є критично важливим під час максимальних навантажень. У протиставленні до однієї 8-pin лінії, подвійне живлення запобігає дефіциту потужності, який може спричинити падіння швидкодії або непередбачене вимкнення системи під час динамічних ігрових сесій чи процесів рендерингу.
Найвища роздільність 7680x4320 свідчить про те, що відеокарта може відображати картинку розміром до 8K, що у чотири рази більше, ніж 4K. Це надзвичайно вагомо для тих, хто займається професійним відео чи графікою високої якості, оскільки ступінь деталізації лишається незмінно високим навіть на великих дисплеях.
Енергоспоживання на рівні 320 Вт напряму диктує вимоги до блока живлення та системи охолодження вашого ПК. Для безперебійного функціонування карти необхідний блок живлення із запасом потужності, як правило, від 600 Вт і більше, що убезпечить від збоїв у моменти максимального навантаження.
Даний графічний пристрій буде доречним як для геймерів, так і для фахівців, зайнятих створенням 3D-макетів чи відео у високій чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.