Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb SPEEDSTER SWFT309 (RX-67XTYJFDV) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | XFX |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2581 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304x123x42 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 18878 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 230 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта XFX AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb SPEEDSTER SWFT309 (RX-67XTYJFDV) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 138954USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 138954USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Юра Мазур
Як вона себе показує в тестах?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Юра Мазур. Дана відеокарта працює на рівні, під тесту на робопридатність не підвела.
Андрей Дуплык
Брал б/у с гарантией на 180 дней. При мне проверили видеокарту на тестовом стенде. Дома завелась нормально.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрей Дуплык. Нехай працює.
Графічний адаптер XFX AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb SPEEDSTER SWFT309 — це складова частина для комп'ютера, яка підходить для розваг на середньому та високому рівнях, а також для завдань із графікою та відеоматеріалами. Усередині встановлено 12 ГБ пам'яті GDDR6 з 192-бітним інтерфейсом, що надає достатню швидкість обміну даними для актуальних ігор та програм. З'єднання здійснюється через слот PCI-E 4.0 x16, що забезпечує швидку передачу відомостей.
Обсяг відеопам'яті у 12 ГБ дає змогу зручно оперувати великими текстурами у новітніх іграх, особливо на високих параметрах візуалізації. Це помітно при роботі над проєктами 3D-моделювання чи відеоредагування, де необхідно швидко обробляти значні файли.
Наявність пари 8-пінових рознімів живлення свідчить, що відеокарта здатна споживати більше енергії, ніж моделі з одним або 6-контактним підключенням. Це критично для стабільного функціонування під сильнішими навантаженнями, як-от тривалі ігрові сесії чи процес рендерингу відео, коли потрібна максимальна потужність графічного процесора.
Роздільна здатність 7680x4320 підтримує стандарт 8K, що суттєво підносить якість відтворення картинки з абсолютною деталізацією. У звичайному режимі це стає помітним під час перегляду відео надвисокої чіткості або опрацювання об'ємних графічних документів, де кожен елемент відображення має значення.
Показник споживання потужності у 230 Вт окреслює обсяг енергії, яку задіює відеокарта у процесі функціонування, що прямо корелює з необхідністю підбору відповідного блоку живлення для комп'ютерної збірки. Якщо потужність буде недостатньою, апарат може демонструвати збої чи самостійно вимикатися під час значних навантажень, як от запуск вимогливих ігрових застосунків чи процес відеоматеріалів.
Даний вибір чудово підходить для геймерів та фахівців, що займаються графічною та відеопродукцією, гарантуючи плавне опрацювання великих текстур та матеріалів формату 8K.
Відгуки (2)
Юра Мазур
Як вона себе показує в тестах?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Юра Мазур. Дана відеокарта працює на рівні, під тесту на робопридатність не підвела.
Андрей Дуплык
Брал б/у с гарантией на 180 дней. При мне проверили видеокарту на тестовом стенде. Дома завелась нормально.
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Андрей Дуплык. Нехай працює.