Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16G Special Edition Nitro+ (11308-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6900 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin, 1x6pin |
| Частота ядра: | 2285 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 310x134x55 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24900 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова, Дніпро |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 320 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync, AMD Radeon Anti-Lag |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106290198 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16G Special Edition Nitro+ (11308-03-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 123377USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 123377USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Роман
Карта просто огонь. Пользуюсь почти год. Охлад очень хорош. Больше 78 градусов не поднимается. Тихая и производительная. Карта зверь. На мониторе 3440 на 1440 от 80 до 150 ФПС. Картой очень доволен.
02.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
02.10.2023
Максим
Температура 78 это хот спот?????? или стоковая gpu и какое там питание 8+8? Сколько карта ест до 300?
26.07.2025
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 6900 XT 16G Special Edition Nitro+ (11308-03-20G) — це енергійний графічний пристрій із 16 ГБ пам'яті GDDR6 та 256-розрядною шиною, що взаємодіє через роз'єм PCI-E 4.0 x16. Він ідеальний для користувачів, яким необхідна видатна потужність у розвагах, створенні 3D-макетів чи відеообробці.
Наявність 16 ГБ відеопам’яті дає змогу зберігати об'ємні текстури та складні моделі без потреби часто звертатися до оперативної пам'яті, що мінімізує затримки та підвищує плинність роботи. У новітніх іграх із великими відкритими світами чи під час роботи з тривимірною графікою це критично, адже великі масиви даних опрацьовуються одночасно.
Наявність трьох додаткових конекторів живлення – двох 8-контактних та одного 6-контактного – гарантує стабільне та належне енергозабезпечення для відеокарти під час суттєвих навантажень. Це особливо цінно під час тривалих ігрових сесій чи рендерингу, коли споживання енергії може значно перевищити стандартні 75 Вт, що подаються через слот PCI-E.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає змогу відображати зображення з надзвичайно високим ступенем деталізації, що особливо вигідно для фахівців, які займаються 8K-відео чи великою площею дисплеїв.
Енергоспоживання на рівні 300 Вт свідчить про те, що відеокарта потребує чимало енергії в процесі роботи, особливо при максимальних навантаженнях, як-от вимогливі до графіки ігри чи рендеринг відеоматеріалів. Для власника це тягне за собою необхідність мати потужний та надійний блок живлення, аби гарантувати стабільне функціонування без перебоїв чи аварійних вимкнень.
Цей відеоадаптер відмінно підійде як геймерам, так і фахівцям, зайнятим 3D-моделюванням та відеоредагуванням, пропонуючи плавний хід роботи з об'ємними текстурами та комплексними сценами.
Відгуки (2)
Роман
Карта просто огонь. Пользуюсь почти год. Охлад очень хорош. Больше 78 градусов не поднимается. Тихая и производительная. Карта зверь. На мониторе 3440 на 1440 от 80 до 150 ФПС. Картой очень доволен.
02.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
02.10.2023
Максим
Температура 78 это хот спот?????? или стоковая gpu и какое там питание 8+8? Сколько карта ест до 300?
26.07.2025