Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC (11306-01-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 2581 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 310x135x54 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 18878 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 230 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106290464 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC (11306-01-20G) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 120438USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 120438USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC являє собою готове рішення для геймерів та користувачів, яким потрібна висока потужність для графічних операцій. Вона має 12 ГБ пам'яті GDDR6 та використовує 192-бітну шину, що гарантує швидку обробку інформації та комфортне використання останніх ігрових проєктів і програм для роботи з графікою. При функціонуванні застосовується інтерфейс PCI-E 4.
Ємність відеопам'яті у 12 ГБ дає змогу оперувати великими текстурами й заплутаними сценами без потреби постійного звернення до системної пам'яті, що суттєво зменшує затримки. У новітніх іграх із високими налаштуваннями візуалізації це гарантує стабільну частоту кадрів (FPS) навіть на підвищених роздільностях, скажімо, 1440p чи 4K.
Наявність пари роз'ємів для додаткової енергії — 6-пінового та 8-пінового — дає змогу відеокарті отримувати більше потужності, ніж через стандартний слот PCI-E. Це критично важливо під значним навантаженням, коли потреба в енергії може перевищувати 150 Вт, забезпечуючи надійну роботу навіть під час тривалого геймінгу чи рендерингу.
Найвищий показник роздільної здатності 7680x4320 дає змогу демонструвати картинку у стандарті 8K, що є актуальним для власників дуже великих дисплеїв чи конфігурацій з декількома екранами. На практиці це стане у пригоді під час роботи з фаховою графікою, монтажу відео чи перегляду матеріалів надвисокої чіткості, де критично важлива кожна деталь.
Рівень енергоспоживання у 230 Вт показує, скільки електроенергії графічна карта забирає під час функціонування, що напряму обумовлює вимоги до системи живлення комп'ютера.
Ця модель буде вдалим вибором для геймерів та фахівців, які займаються ресурсоємною графікою і потребують надійної віддачі на великих розділах екрана.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.