Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 8Gb Nitro (11256-17) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 470 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1270 МГц |
| Частота пам'яті: | 7000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 230x125x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.4 |
| Довжина відеокарти, мм: | 230 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 470 8Gb Nitro (11256-17) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 111399USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111399USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Дмитро
доброго дня ,чи буде працювати на материнці gigabyte ga m52s s3p?
07.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Так, буде працювати.
08.04.2024
Іван
Буде працювати на материнській платі ASUS P8H67-M LX/SI (REV 3.0)?
30.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, буде.
02.10.2023
Букай Віталій Вікторович
Купив цю відеокарту, але нажаль в іграх не нагружається на 100% дуже сильні просадки фпс. Можливо щось підскажете в чому може бути проблема?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для консультації по цьому питанню Дані для зв'язку є у розділі Контакти
02.08.2023
Павлюк Дмитро Андрійович
Замовив карточку приїхала швидко по виду карта з майнингу та відео вихід тільки dvi буду тестити га скільки вбита
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро Андрійович. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.
Коля
Підійде для ігор відеокарта, і чи буде нормально працювати на материнській платі asus a88xm-e
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Коля. Так, буде працювати.
Відгуки (7)
Дмитро
доброго дня ,чи буде працювати на материнці gigabyte ga m52s s3p?
07.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Так, буде працювати.
08.04.2024
Іван
Буде працювати на материнській платі ASUS P8H67-M LX/SI (REV 3.0)?
30.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, буде.
02.10.2023
Букай Віталій Вікторович
Купив цю відеокарту, але нажаль в іграх не нагружається на 100% дуже сильні просадки фпс. Можливо щось підскажете в чому може бути проблема?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нами для консультації по цьому питанню Дані для зв'язку є у розділі Контакти
02.08.2023
Павлюк Дмитро Андрійович
Замовив карточку приїхала швидко по виду карта з майнингу та відео вихід тільки dvi буду тестити га скільки вбита
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Дмитро Андрійович. Дякуємо Вам за оцінку. Нехай працює.
Коля
Підійде для ігор відеокарта, і чи буде нормально працювати на материнській платі asus a88xm-e
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Коля. Так, буде працювати.