Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Red Devil (AXRX 5700XT 8GBD6-3DHE/OC) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 XT |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 300x132x53 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16554 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 225 Вт |
| Текстурних блоків | 160 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436171898 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 5700 XT 8Gb Red Devil (AXRX 5700XT 8GBD6-3DHE/OC) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 115299USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 115299USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (11)
Іван
Здравствуйте,блока питания на 600 ватт для данной видеокарты хватит ?
19.04.2025
Відповісти
Підскальний Тимур
Добрий день, підкажіть будь ласка я ка вага у цієї відеокарти?
27.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, нажаль, виробник не надає таку інформацію.
28.06.2024
Терминатор
Здравствуйте,блока питания на 650 ватт 80 PLUS BRONZE для данной видеокарты хватит?
23.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так підійде.
24.06.2024
Васильчук Микола
Добрый день. В декабре 2022 приобрел такую же видеокарту (раньше с PowerColor дел не имел, были сомнения стоит ли связываться). Забирал в отделении Новой Почты. Видеокарта хоть и б/в, выглядела практически как новая (спасибо парням за хорошее обслуживание). Естественно была мной сразу же протестирована в нескольких прогах, результат превосходный. Охлаждение у этой модели оказалось топовым. К ней были приобретены в этом же магазине планка памяти DDR4 на 8Gb и блок питания на 800W. Видеокарту я конечно же разогнал (частота ГП 2098 Mhz в бусте, частота видеопамяти 1850 Mhz). Повозился с настройкой вентиляторов, в итоге в ОССТ стресс тесте макс. темп. 74 градуса. В играх естественно меньше (до 70 градусов). При такой конфигурации на данный момент работает стабильно. Брал за вкусную цену (7699 грн). В итоге могу сказать лишь одно: COMPX, надеюсь на долгое и плодотворное сотрудничество).
29.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
29.04.2024
Васильчук Микола
P.S
Друг решил обновить себе видеокарту, присматривался к Radeon RX 6800 XT. Порекомендовал ему модель PowerColor AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb Red Dragon Б/в в COMPX. В итоге друг доволен как слон, все игры идут на ультра настройках, видеокарту он не разгонял (нет смысла). Играет в разрешении 1080р.
29.04.2024
Богдан
Карта крута, які у неї термопрокладки стоять на пам'ять і vrm? По товщині?!
03.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня . На пам'яті 1,5 мм на Vrm 1 мм .
09.04.2024
Відгуки (11)
Іван
Здравствуйте,блока питания на 600 ватт для данной видеокарты хватит ?
19.04.2025
Відповісти
Підскальний Тимур
Добрий день, підкажіть будь ласка я ка вага у цієї відеокарти?
27.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, нажаль, виробник не надає таку інформацію.
28.06.2024
Терминатор
Здравствуйте,блока питания на 650 ватт 80 PLUS BRONZE для данной видеокарты хватит?
23.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так підійде.
24.06.2024
Васильчук Микола
Добрый день. В декабре 2022 приобрел такую же видеокарту (раньше с PowerColor дел не имел, были сомнения стоит ли связываться). Забирал в отделении Новой Почты. Видеокарта хоть и б/в, выглядела практически как новая (спасибо парням за хорошее обслуживание). Естественно была мной сразу же протестирована в нескольких прогах, результат превосходный. Охлаждение у этой модели оказалось топовым. К ней были приобретены в этом же магазине планка памяти DDR4 на 8Gb и блок питания на 800W. Видеокарту я конечно же разогнал (частота ГП 2098 Mhz в бусте, частота видеопамяти 1850 Mhz). Повозился с настройкой вентиляторов, в итоге в ОССТ стресс тесте макс. темп. 74 градуса. В играх естественно меньше (до 70 градусов). При такой конфигурации на данный момент работает стабильно. Брал за вкусную цену (7699 грн). В итоге могу сказать лишь одно: COMPX, надеюсь на долгое и плодотворное сотрудничество).
29.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
29.04.2024
Васильчук Микола
P.S
Друг решил обновить себе видеокарту, присматривался к Radeon RX 6800 XT. Порекомендовал ему модель PowerColor AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb Red Dragon Б/в в COMPX. В итоге друг доволен как слон, все игры идут на ультра настройках, видеокарту он не разгонял (нет смысла). Играет в разрешении 1080р.
29.04.2024
Богдан
Карта крута, які у неї термопрокладки стоять на пам'ять і vrm? По товщині?!
03.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня . На пам'яті 1,5 мм на Vrm 1 мм .
09.04.2024