Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Dual (NE51660018J9-1161A) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 235x115x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Комплект постачання: | Відеокарта, Документація |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Наявність в магазинах | Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Highlights |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710636270697 |
Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Dual (NE51660018J9-1161A) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 119218USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 119218USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit GTX 1660 6Gb Dual (NE51660018J9-1161A), оснащений 6 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 192-бітною шиною, використовує інтерфейс PCI-E 3.0. Він ідеально підійде для тих, кому потрібна врівноважена потужність у свіжих іграх та графічних завданнях без надмірних фінансових вкладень. Завдяки використанню пам'яті GDDR6, досягається висока швидкість передачі даних, що критично для плавної демонстрації відео та комплексних візуальних ефектів.
Наявність 6 ГБ відеопам'яті дає змогу зберігати необхідну кількість текстур та даних для актуальних ігор із роздільною здатністю Full HD та навіть 1440p без суттєвих затримок. При використанні графічних редакторів чи для 3D-моделювання цей обсяг пам'яті гарантує миттєвий доступ до великих масивів відомостей, що скорочує час завантаження проєктів та покращує зручність роботи.
Підключення додаткової енергії через один 8-піновий конектор гарантує стабільне й адекватне електропостачання відеокарти під час пікових навантажень. Це особливо відчутно, коли запускаються вимогливі ігри або програми для рендерингу графіки, адже підвищене енергоспоживання може спричинити падіння швидкодії чи збої у роботі.
Роздільність 7680x4320, відома як 8K, суттєво перевершує усталені формати 4K та 1080p, забезпечуючи показ зображень з екстремальною чіткістю. У реальних умовах це є критично важливим для фахівців, задіяних у створенні високоякісного відео чи масштабних графічних розробок, де точність кожного елемента є вирішальною.
Рівень споживання енергії у 130 Вт свідчить про те, що ця відеокарта не спричиняє надмірної напруги на блок живлення, що є запорукою надійної функціональності системи. Порівняно з моделями, що потребують більше енергії, це дає змогу зекономити на комунальних платежах, особливо при довготривалій грі чи роботі з візуальним контентом.
Ця версія оптимальна для користувачів, які займаються іграми та для професіоналів, для яких значущий компроміс між потужністю та економним використанням ресурсів.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.