Відеокарта MSI RTX 5080 16G INSPIRE 3X OC (RTX 5080 16G INSPIRE 3X OC) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | ATX |
| Графічний чип: | RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2655 МГц |
| Частота пам'яті: | 30000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10752 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 850 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 288x112x50 мм |
| Колір: | Золотий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 36247 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 288 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 360 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377292474 |
Відеокарта MSI RTX 5080 16G INSPIRE 3X OC (RTX 5080 16G INSPIRE 3X OC) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 245691NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 245691NEW
Гарантія: 36міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Никита
Потребляет примерно 240-260 ватт в нагрузке, обороті на 50%. Собрана аккуратно, может дизайн не для всех - но мне все эти РГБ не нужны. В корпус фрактал влезла легко
Из недостатков - комплектация по сути - никакая. Кроме переходника ничего нет.
02.08.2025
Відповісти
Євген
Дизайн балдеж, классика) в Целом топ для фулл пас трейсинг 2к, или даже 4к, 5090 это уже как будто для работы чтоли.
31.07.2025
Відповісти
Денис
По ієрархії модельного ряду, дане виконання вважається кращим чи гіршим за gaming x? По охолодженню, писку дроселів?
31.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, GeForce RTX™ 5080 16G GAMING TRIO OC краща по охолодженню
04.08.2025
Олег
Давня хотілка. Задоволений максимально
31.07.2025
Відповісти
Антон Ш.
Мені її порадив ChatGPT, я довго читав відгуки, взяв і не пожалкував. В парі з моїм Ryzen 7 9700X працює чудово! Дякую консультантам за знижку, і промокод олдскули звів :)
31.07.2025
Відповісти
Відгуки (5)
Никита
Потребляет примерно 240-260 ватт в нагрузке, обороті на 50%. Собрана аккуратно, может дизайн не для всех - но мне все эти РГБ не нужны. В корпус фрактал влезла легко
Из недостатков - комплектация по сути - никакая. Кроме переходника ничего нет.
02.08.2025
Відповісти
Євген
Дизайн балдеж, классика) в Целом топ для фулл пас трейсинг 2к, или даже 4к, 5090 это уже как будто для работы чтоли.
31.07.2025
Відповісти
Денис
По ієрархії модельного ряду, дане виконання вважається кращим чи гіршим за gaming x? По охолодженню, писку дроселів?
31.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, GeForce RTX™ 5080 16G GAMING TRIO OC краща по охолодженню
04.08.2025
Олег
Давня хотілка. Задоволений максимально
31.07.2025
Відповісти
Антон Ш.
Мені її порадив ChatGPT, я довго читав відгуки, взяв і не пожалкував. В парі з моїм Ryzen 7 9700X працює чудово! Дякую консультантам за знижку, і промокод олдскули звів :)
31.07.2025
Відповісти