Відеокарта MSI AMD Radeon RX 470 4GB GAMING X (RX 470 GAMING X 4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 470 |
| Обсяг пам'яті: | 4 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1254 МГц |
| Частота пам'яті: | 6700 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 5120x3200 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 276x140x37 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Довжина відеокарти, мм: | 276 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 110 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI AMD Radeon RX 470 4GB GAMING X (RX 470 GAMING X 4G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 186237USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 186237USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Олексій
Доброго дня, ці відеокарти пережили майнинг? Чи не були в ньому задіяні?
29.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Б/в комплектуючі по послузі трей-ін. Карти повністю перевіряються, є базова і додаткова гарантія.
03.02.2026
Дмитро
Доброго дня. Вони живі карти? Чи не зламаються вони через ці місяці гарантії? В чи в гарному стану
16.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, повна працездатність, гарантія.
17.12.2025
Чеботаєв Вадим Юрійович
Доброго дня,підкажіть будь ласка ця карта потужніше за 1050 ti 4gb цієї ж фірми
23.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, ця відеокарта потужніша за 1050ti.
30.04.2024
Графічний адаптер MSI AMD Radeon RX 470 4GB GAMING X буде доречним для користувачів, які прагнуть знайти збалансовану конфігурацію для розваг та медіазастосувань. Він має 4 ГБ пам'яті GDDR5 із 256-бітною шиною, що гарантує рівномірну швидкість графічної обробки. Зв'язок здійснюється через порт PCI-E версії 3.0, який інтегрується з переважною більшістю актуальних системних плат.
Обсяг графічної пам'яті у 4 ГБ встановлює межу того, скільки візуальних даних можна водночас зберігати для процесингу, що безпосередньо відображається на віддачі в актуальних відеоіграх та софті для відеомонтажу. Приміром, коли активуються ігри з роздільною селекцією Full HD, цей обсяг дає змогу тримати текстури зі середнім рівнем деталізації без відчутних затримок чи "фризів".
Наявність однієї додаткової 8-пінової клеми живлення свідчить про те, що відеокарта отримує надійне й адекватне енергозабезпечення для функціонування під значним тиском. Це критично важливо при запуску ресурсомістких тайтлів або додатків, коли стандартного живлення від слоту PCI-E може бути замало.
Найвища роздільна здатність 5120x3200 дає змогу під'єднувати дисплеї з надзвичайно високою щільністю пікселів, що є цінним для фахової праці з графічним чи відеоматеріалом, де критична точність деталей. У звичайному режимі це означає здатність одночасно оперувати численними вікнами на великому екрані без погіршення чіткості картинки.
Витрата енергії на рівні 110 Вт вказує на те, скільки електроенергії відеокарта споживає під час функціонування, що прямо пропорційно впливає на загальне енергоспоживання всієї апаратної системи. У реальних умовах це гарантує, що під час тривалих ігрових сеансів чи інтенсивної графічної обробки ПК не створюватиме надмірного навантаження на блок живлення, якщо той розрахований на типові потужності.
Цей вибір буде доречним для геймерів та користувачів, які займаються мультимедіа на помірному рівні, гарантуючи плавне відображення графіки у форматі Full HD та надійну роботу з кількома дисплеями.
Відгуки (3)
Олексій
Доброго дня, ці відеокарти пережили майнинг? Чи не були в ньому задіяні?
29.01.2026
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Б/в комплектуючі по послузі трей-ін. Карти повністю перевіряються, є базова і додаткова гарантія.
03.02.2026
Дмитро
Доброго дня. Вони живі карти? Чи не зламаються вони через ці місяці гарантії? В чи в гарному стану
16.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, повна працездатність, гарантія.
17.12.2025
Чеботаєв Вадим Юрійович
Доброго дня,підкажіть будь ласка ця карта потужніше за 1050 ti 4gb цієї ж фірми
23.01.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, ця відеокарта потужніша за 1050ti.
30.04.2024