Відеокарта Inno3D RTX 2060 6Gb Twin X2 (N20602-06D6-1710VA15L) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1710 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1920 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 500 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 220x113 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 13121 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 220 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 175 Вт |
| Текстурних блоків | 120 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA 3D Vision, NVIDIA Adaptive V-Sync, NVIDIA G-Sync, NVIDIA PhysX |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Inno3D RTX 2060 6Gb Twin X2 (N20602-06D6-1710VA15L) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 139410USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 139410USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Михаил
Почему такая низкая цена и какая максимальная температура данной модели???
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Товар б/у - тому ціна відповідна
02.08.2023
Графічний адаптер Inno3D RTX 2060 6Gb Twin X2 є добрим вибором для тих, хто прагне надійної віддачі в проєктах із графікою та геймінгу. Вона має 6 ГБ пам'яті GDDR6 та 192-бітну шину, що гарантує потрібну пропускну здатність для чинних програм. Завдяки сумісності з PCI-E v3.0, відеокарта легко вбудовується у переважну більшість актуальних комп'ютерів. Цей пристрій відмінно дає раду з рендерингом тривимірної графіки, відеомонтажем, а також запуском популярних тайтлів у роздільній здатності Full HD.
Кількість відеопам’яті у 6 ГБ встановлює ліміт на обсяг графічної інформації, яку можна одночасно тримати для опрацювання. На практиці це позначається на рівні деталізації та якості текстур у відеоіграх, особливо при параметрах Full HD або вищих. При роботі з 3D-сценами або редагуванні відео достатній обсяг пам'яті дає змогу швидше відкривати масштабні проєкти, мінімізуючи затримки.
Додатковий вхід живлення типу 8-pin гарантує стабільне та потрібне електропостачання для відеокарти при максимальному навантаженні. На відміну від рішень, що живляться лише через слот PCI-E (до 75 Вт), цей конектор може подавати додаткові 150 Вт, що критично для збереження високої тактової частоти чипа та пам'яті без падінь напруги.
Примусове охолодження за допомогою кулера підтримує безперервний потік повітря над тепловідведенням, що результативно забирає тепло від графічного чіпа. Це надзвичайно важливо під час тривалих ігор чи використання програм, що вимагають багато ресурсів, де нагрів може швидко зростати.
Задекларована потужність у 175 Вт демонструє обсяг енергії, який споживає відеокарта під час функціонування, що безпосередньо впливає на підбір блока живлення. Для споживача це означає, що БЖ мусить мати запас потужності, приблизно від 450 Вт і більше, для гарантування сталої роботи ПК без перевищення лімітів.
Цей вибір буде доречним для геймерів та фахівців, які займаються графічним дизайном, і прагнуть знайти оптимальне співвідношення продуктивності та тиші.
Відгуки (1)
Михаил
Почему такая низкая цена и какая максимальная температура данной модели???
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня Товар б/у - тому ціна відповідна
02.08.2023