Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 9060 XT 16G GAMING OC (GV-R9060XTGAMING OC-16GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3320 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 281x118x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 281 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 182 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356248 |
Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 9060 XT 16G GAMING OC (GV-R9060XTGAMING OC-16GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 251412NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 251412NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта Gigabyte AMD Radeon RX 9060 XT 16G GAMING OC є гарним вибором для тих, хто шукає потужне рішення для актуальних ігор та задач, пов'язаних із графікою. Вона має 16 ГБ відеопам'яті типу GDDR6, обладнаної 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та приємну роботу навіть у високій роздільній здатності. При запуску ігор чи опрацюванні 3D-графіки ця відеокарта задіює інтерфейс PCI-E версії 5.
Обсяг відеопам'яті у 16 ГБ дає змогу без проблем обробляти великі текстури та складні сцени як у новітніх відеоіграх, так і в професійному програмному забезпеченні. Скажімо, під час гри у 4K-роздільній здатності або застосування технологій променевого проходження (рейтрейсингу) надлишкова пам'ять сприяє запобіганню "зависанням" і прискорює завантаження графічних елементів.
Додатковий 8-піновий роз’єм живлення гарантує стабільний та достатній приплив енергії до відеокарти у періоди високих навантажень, що є критичним при тривалих ігрових сесіях чи процесах рендерингу. Без нього пристрій отримував би живлення виключно через слот PCI-E, що обмежує граничну потужність та може спричинити падіння швидкодії або нестабільну роботу.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 дає змогу демонструвати зображення у стандарті 8K, що надзвичайно цінно для власників професійних дисплеїв надвисокої чіткості або для тих, хто прагне переглядати відео найвищого класу.
Рівень споживання потужності на рівні 182 Вт вказує на обсяг електроенергії, який відеокарта задіює під час функціонування, що безпосередньо корелює з виділенням тепла та вимогами до охолоджувальної системи.
Ця модель буде доречною для геймерів та фахівців, які оперують об'ємними текстурами та високою деталізацією, гарантуючи плинний і надійний досвід навіть у режимі 8K.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.