Відеокарта Colorful RTX 3070 8Gb iGame Ultra OC-V (iGame GeForce RTX 3070 Ultra OC-V) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Colorful |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3070 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5888 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Colorful iGame Power |
| Габарити: | 310x132x56 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 21358 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 240 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Colorful RTX 3070 8Gb iGame Ultra OC-V (iGame GeForce RTX 3070 Ultra OC-V) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 245475USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 245475USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна плата Colorful RTX 3070 8Gb iGame Ultra OC-V — це вузол для ПК, який пасує геймерам та фахівцям, котрі працюють з візуалом чи відеоматеріалами. Вона містить 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 256-бітний інтерфейс, що гарантує швидку комунікацію даних та відмінну працездатність у актуальних іграх та програмах. Завдяки підтримці шини PCI-E v4.0 можна найоптимальніше використати пропускну здатність даної плати.
Об'єм сховища у 8 ГБ дає змогу вмістити достатній запас текстур та інформації для новітніх ігор та софту для редагування відео без потреби часто звертатися до менш швидкої оперативної пам'яті системи. Це стає відчутним при роботі з високими параметрами роздільної здатності чи детальною графікою, де більша кількість VRAM мінімізує вірогідність появи "фризів" та сповільнень.
Два 8-контактні конектори живлення гарантують стабільне та адекватне забезпечення енергією відеоадаптера навіть тоді, коли він працює під значним тиском. На відміну від одного 8-pin підключення, такий спосіб допомагає запобігти зниженню вольтажу під час тривалих ігрових сеансів чи при активації ресурсомістких додатків.
Кардинальне охолодження із застосуванням вентилятора гарантує безперервний потік повітря через радіатор, що неабияк покращує процес тепловідведення від графічного процесора. Це критично необхідно під час тривалого геймінгу чи при використанні потужних програм, коли температура може миттєво підскочити.
Рівень споживаної потужності у 240 Вт окреслює обсяг електроенергії, яку відеокарта залучає під час функціонування, що напряму впливає на вимоги до потужності блока живлення ПК. На практиці це означає необхідність використання блока живлення з належним резервом потужності, як правило, близько 600 Вт для цілісної системи.
Дана відеокарта буде оптимальним вибором для користувачів, які прагнуть надійної віддачі у новітніх іграх та при виконанні складних графічних завдань.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.