Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 5700 8Gb Dual Evo OC DUAL-RX5700-O8G-EVO) (DUAL-RX5700-O8G-EVO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 5700 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1750 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 271x132x51 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi (RDNA) |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12663 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 283 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 144 |
| Технології: | AMD RDNA 2, AMD FidelityFX, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS AMD Radeon RX 5700 8Gb Dual Evo OC DUAL-RX5700-O8G-EVO) (DUAL-RX5700-O8G-EVO) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 112804USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112804USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Ilya
Чи підійде до процесору Intel core i3 10100f?
20.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так підійде
24.12.2025
Матвій
Не смотря на скромную цену в 6000 она очень мощная в сравнении в популярной 1650,а стоит всего на 2000 дороже чем б/у та же самая 1650, а мощнее она намного, да на столько, что её сравнивают с 2060 Super. Мнение и советы: Видеокарта стоит этих 6000 что я потратил на неё, если собираетесь собирать пк - берите эту карту, и не слушайте про "проблемы с дровами", карта работает суперски и не бойтесь если у вас не крутятся кулера - у видеокарты есть SmartFan который автоматически включит кулера при достижении определённой нагрузки
09.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за такий розгорнутий відгук. Раді що Вам сподобався товар. Будемо раді бачити Вас в нашому магазині.
30.11.2023
Відгуки (2)
Ilya
Чи підійде до процесору Intel core i3 10100f?
20.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так підійде
24.12.2025
Матвій
Не смотря на скромную цену в 6000 она очень мощная в сравнении в популярной 1650,а стоит всего на 2000 дороже чем б/у та же самая 1650, а мощнее она намного, да на столько, что её сравнивают с 2060 Super. Мнение и советы: Видеокарта стоит этих 6000 что я потратил на неё, если собираетесь собирать пк - берите эту карту, и не слушайте про "проблемы с дровами", карта работает суперски и не бойтесь если у вас не крутятся кулера - у видеокарты есть SmartFan который автоматически включит кулера при достижении определённой нагрузки
09.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Дякуємо за такий розгорнутий відгук. Раді що Вам сподобався товар. Будемо раді бачити Вас в нашому магазині.
30.11.2023