Відеокарта Palit GTX 1060 6Gb Dual (NE51060015J9-1061D) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1506 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1280 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 252x112x38.7 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9080 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 252 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Текстурних блоків | 80 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Palit GTX 1060 6Gb Dual (NE51060015J9-1061D) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 113925USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 113925USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (8)
Сергій
Замовлення отримав. Дякую. Все працює.
19.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.10.2025
Ярослав Протасевич
Коли з'явиться в наличии
25.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день , данний товар доступний до замовленняю.
28.04.2024
Юрій
Добрий день. Підскажіть, будьласка, чи є сенс міняти 750ті 2 гб на цю відюху під зеон е3 1270 сокет 1155????
04.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Так, сенс є. В деяких ігрових проектах потужності процесору може бути недостатньо, але в більшості буде працювати коректно.
05.04.2024
Venya
Приїхала без оригінальної коробки ,але дуже гарно запакована, багато захистної бумаги. Пряцює стабільно і тихо, сильно не гріється. Дуже гарний стан, вигладає як нова. Немає ніяких артефактів та інших недоліків. Працює вже 4 день. Все чудово!
28.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.08.2023
Назар
Яка гарантія що відеокарта не майнила?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Магазин дає гарантію на працездатність товару, а не на спосіб його використання в минулому. Усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний
02.08.2023
Відгуки (8)
Сергій
Замовлення отримав. Дякую. Все працює.
19.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
21.10.2025
Ярослав Протасевич
Коли з'явиться в наличии
25.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день , данний товар доступний до замовленняю.
28.04.2024
Юрій
Добрий день. Підскажіть, будьласка, чи є сенс міняти 750ті 2 гб на цю відюху під зеон е3 1270 сокет 1155????
04.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день. Так, сенс є. В деяких ігрових проектах потужності процесору може бути недостатньо, але в більшості буде працювати коректно.
05.04.2024
Venya
Приїхала без оригінальної коробки ,але дуже гарно запакована, багато захистної бумаги. Пряцює стабільно і тихо, сильно не гріється. Дуже гарний стан, вигладає як нова. Немає ніяких артефактів та інших недоліків. Працює вже 4 день. Все чудово!
28.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
28.08.2023
Назар
Яка гарантія що відеокарта не майнила?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Магазин дає гарантію на працездатність товару, а не на спосіб його використання в минулому. Усі б/у товари проходять первинну діагностику та обслуговування, стан хороший та повністю працездатний
02.08.2023