Ігрове крісло LiberNovo Omni Space Gray (CP-GW-0000015-00-00)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Ігрове крісло |
| Виробник | LiberNovo |
| Механізми: | Самоадаптивний механізм |
| Клас газліфту: | 4 клас |
| Ширина сидіння: | 50 см |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм: | 124 см |
| Глибина, см: | 80 см |
| Матеріал основи: | Нейлон |
| Матеріал оббивки: | Поліестер |
| Підлокітники: | 4D |
| Подушка в комплекті: | Немає |
| Додатково: | Динамічна підтримка, акумулятор, електронне керування (кнопки), масаж, підставка для ніг |
| Максимальне навантаження: | 136 кг |
| Вага крісла: | 22 кг |
| Колір: | Сірий |
| Висота крісла: | 116-124 |
| Максимальний зріст: | 190 см |
| Матеріал підлокітників: | Поліестер |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Ігрове крісло LiberNovo Omni Space Gray (CP-GW-0000015-00-00)
Код товару: 269072NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 269072NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
LiberNovo Omni chair features
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.