Блок живлення GameMax 600W (GM-600 80+ APFC Black)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | GameMax |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 600 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 20 A |
| Вихідний струм, +5V: | 18 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 18 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.5 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 1x6+2pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 1 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 6 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 3 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | Немає |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OCP, OVP, UVP, OTP, SCP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 85% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 160x150x86 мм |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська, Дніпро, Харків, Київ Херсонський, Львів Газова, Одеса, Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 2.3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 6931858722063 |
Блок живлення GameMax 600W (GM-600 80+ APFC Black)
Код товару: 214971NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 214971NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Вадим Филон
доставили швидко,працює ну дуууже тихо! поки задоволений,буду тестувати
14.01.2026
Відповісти
Калініченко Денис
Блок живлення доставили швидко за це +, у мене була проблема, що сата коннектори туго вставлялись, але це нічого страшного, блок живлення топ за свою ціну.
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Саргсян Арман
Прийшов блок через 3 дня после заказа, своих денег стоит уже поставил на пк была нагрузка под 400 ват выдержал, полностью безшумный я сначала подумал что кулеры не крутятся но они охлаждают отлично и что могу сказать, самый лучший блок за свой бюджет заслуживает 5 звезд
10.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Відгуки (3)
Вадим Филон
доставили швидко,працює ну дуууже тихо! поки задоволений,буду тестувати
14.01.2026
Відповісти
Калініченко Денис
Блок живлення доставили швидко за це +, у мене була проблема, що сата коннектори туго вставлялись, але це нічого страшного, блок живлення топ за свою ціну.
27.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Саргсян Арман
Прийшов блок через 3 дня после заказа, своих денег стоит уже поставил на пк была нагрузка под 400 ват выдержал, полностью безшумный я сначала подумал что кулеры не крутятся но они охлаждают отлично и что могу сказать, самый лучший блок за свой бюджет заслуживает 5 звезд
10.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025