Конфігуратор ПК | Збирай ПК своєї мрії

Київ, провулок Херсонський 1В

м. Київ, вул. Васильківська, 6

м. Львів, вул. Газова, 26. Офiс 102

м. Одеса, вул. Пушкінська, 23

м. Харків, просп. Науки, 23

м. Дніпро, просп. Лесі Українки, 16Б

м. Чернівці, просп. Назалежності, 52А

м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 40

м. Полтава, вул. Європейська, 6

Пн-Пт: 10:00-20:00

Сб-Нд: 11:00-18:00

Каталог

Антивіруси

За популярністю Спочатку дешевше Спочатку дорожче

Стан товару - Новий

Виробник - Zillya!

Код товару: 150936NEW

0 відгуків
288₴

Стан товару - Новий

Виробник - Zillya!

Код товару: 150935NEW

0 відгуків
190₴

Стан товару - Новий

Виробник - Zillya!

Код товару: 150927NEW

0 відгуків
190₴

Стан товару - Новий

Виробник - Zillya!

Код товару: 150925NEW

0 відгуків
288₴
PUMB 4
Privat 3
Mono 3

Стан товару - Новий

Виробник - Norton by Symantec

Оплата частинами - monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс,

Код товару: 155603NEW

0 відгуків
798₴

Стан товару - Новий

Виробник - Norton by Symantec

Код товару: 155602NEW

0 відгуків
1 560₴
PUMB 3

Стан товару - Новий

Виробник - Norton by Symantec

Код товару: 155601NEW

0 відгуків
1 113₴
PUMB 3
Privat 2

Стан товару - Новий

Виробник - Norton by Symantec

Оплата частинами - ПриватБанк 2 міс, ПУМБ 3 міс,

Код товару: 155600NEW

0 відгуків
1 032₴
Мережеве обладнання - спеціальні пристрої, які призначені для з'єднання персонального комп'ютера (іншого комп'ютерного обладнання) з локальною мережею або інших внутрішніх мережевих систем. Для різного підключення до мережі буде потрібно різне устаткування, з різними характеристиками і призначенням. Якщо Вам потрібно купити мережеве обладнання в Україні, то знайте що у нас дуже вигідні ціни! 
Все мережеве обладнання можна поділити на дві великі групи: активне мережеве обладнання та пасивне.
 
       Активне мережеве обладнання, це таке обладнання яке вимагає підключення до джерела живлення. Перед такими мережевими пристроями зазвичай ставиться завдання управління потоками даних між комп'ютерами, посилення або перетворення сигналу. До таких пристроїв можна віднести: комутатори, роутери і бездротові точки доступу.
         Пасивне мережеве обладнання, навпаки, не вимагає живлення від мережі. І основне завдання - це розподіл сигналів або зниження їх рівня до необхідного. В основному до такого відносять всілякі кабелю (віта пара і т.п.), патч-панель, концентратор (хаб). 
 

Основні види мережевого обладнання: 

  1. Мережевий кабель (віта пара) - кабель, виконаний у вигляді скручених в єдине ціле пари проводів. Даний вид кабелю відмінно підійде для домашнього використання, або невеликих робочих мереж. Віта пара буває екранована і не екранована. Перший вид кабелю більш стійкий до електромагнітних перешкод. 
  2. Мережеві карти - контролери, які підключаються в слот розширення материнської плати. І виконують функції прийому і передачі сигналу мережі.
  3. Концентратори (Hub) - пристрої концентрації кабельної системи, які можуть пересилати отримані дані із одного пристрою на усі інші. На основі цих пристроїв можна створювати закриті внутрішні мережі. Концентратори бувають активні і пасивні. Перші посилюють отримані сигнали і передають їх, а другі пропускають через себе сигнал, не посилюючи і не відновлюючи його. 
  4. Комутатори (Switch) - пристрій призначений для з'єднань різних вузлів комп'ютерної мережі в одну кабельну мережу. За допомогою комутаторів можна створювати дуже продуктивні системи, які можуть включати сотні персональних комп'ютерів і довжина кабелів може досягати кілометрів. 
  5. Маршрутизатори (Router) - пристрої дозволяють отримувати, переадресовувати та маршрутизировать пакети даних їх однієї мережі в іншу, а так само між пристроями. Для домашнього використання найчастіше успользуют саме роутер. Якщо потрібно купити роутер в Києві, звертайтеся до нас! 
  6. Мости (Bridge) - пристрої які з'єднують два різних сегмента мереж, вони підсилюють і конвертують сигнали між кабелями і передають трафік між ними. Це зручно, коли ви обмежені в кількості пристроїв що підключаються і загальною довжиною кабелів. 
  7. Повторювачі (Repeater) - пристрої посилюють сигнал або збільшує відстань мережевого з'єднання. Сигнал не перетворюють, і не можливо використовувати для зменшення трафіку. Дані пристрої бувають однопортові і багатопортові. 

    Є ще інші підвиди і різновиди обладнання. Якщо для вас проблематично підібрати потрібний пристрій - звертайтеся до наших консультантів. Вони, в повній мірі, розбираються в видах мережевого обладнання та їх призначення.