Видеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6950 XT 16GB Nitro+ (11317-02-20G) (11317-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Состояние товара | FR |
| Тип товара | Видеокарта |
| Производитель | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретная |
| Графический чип: | RX 6950 XT |
| Объем памяти: | 16 Гб |
| Тип памяти: | GDDR6 |
| Шины памяти: | 256 bit |
| Дополнительное питание: | 2x8pin, 1x6pin |
| Частота ядра: | 1950 МГц |
| Частота памяти: | 18000 МГц |
| Кол-во потоковых процессоров: | 5120 |
| Рекомендуемая мощность БП: | 850 Вт |
| Макс. поддерживаемое разрешение: | 7680x4320 |
| Интерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Выходы DVI: | Нет |
| Выходы VGA: | Нет |
| Кол-во вентиляторов: | 3 шт. |
| Способ охлаждения: | Активный (кулер) |
| Технология подсветки: | Нет |
| Габариты: | 310x134x55 мм |
| Цвет: | Черно-серебристый |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 28783 бал(ів) |
| Длинна видеокарты, мм: | 310 |
| Макс. мониторов | 4 |
| Поддержка VR | Так |
| Потребляемая мощность: | 330 Вт |
| Семейство графического процессора: | AMD/Radeon |
| Техпроцес | 7 нм |
| О товаре | Производитель может изменять технические характеристики и комплектацию товара без предварительного уведомления. Информация о наличии товара обновляется автоматически и может измениться в любой момент. Для уточнения важных параметров обратитесь, пожалуйста, к нашим менеджерам. |
| Информация перед использованием | Использовать при температуре от +10°C до +35°C, влажности 20%–75% окружающей среды. Хранить при температуре от +5°C до +35°C и влажности 20%–75%, в месте, недоступном для детей. Продукты не являются пищевыми и при соблюдении условий эксплуатации не представляют угрозы для здоровья. Срок службы соответствует гарантийному сроку. По истечении этого срока передайте товар в специализированную службу утилизации. Место производства указано на товаре в поле «Made In» или аналогичным образом в соответствии с методикой производителя. Дата изготовления конкретного изделия указана на упаковке и/или на самом товаре или в его программном обеспечении в поле «manufacturing date» или подобным образом (в том числе в виде кодировки даты в серийном номере), в порядке, предусмотренном производителем. Претензии принимаем на почту [email protected] |
| EAN | 4895106293069 |
Видеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6950 XT 16GB Nitro+ (11317-02-20G) (11317-98-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товара: 229513FR
Гарантия: 6мес.
Код товара: 229513FR
Гарантия: 6мес.
Предзаказ на официально восстановленные видеокарты Sapphire
Акция:
дня
часа
мин
сек
Супутні товари
Дополнительные услуги
Услуги для видеокарт FR
Оплата
Гарантия
Отзывы (6)
Yurii
Купив цю відеокарту ще 11.11.2024. До цих пір працює, все ок, досить тепла як і очікувалось, але не критично. Зі старту покупки ще зробив андервольт, невелий розгін по ядрі/памяті, потім в сервісі робили повноцінну чистку і після неї чомусь на моїх збережених налаштуваннях відеокарти в іграх вже почало викидати просто, можливо співпало з оновленням драйверів, не знаю.... Поставив пресет Balanced в AMD Adrenaline і все ок працює. Проблем жодних нема. Хіба, що пресет повністю злітає коли ПК виключається при відключенні світла, але то вже нюанси софта.
16.02.2026
Ответить
Yurii
А, і краще відразу докупити підставку для неї, бо доволі важка, а в комплекті нема
16.02.2026
Віталій
Яка у вас температура ? У меня така відеокарта на останніх драйверах гпу 75-77, хот спот 90
01.03.2026
Yurii
Віталій, так. В мене в PUBG, для прикладу, такі ж температури 75-80, а хотспот 90-93 буває. Це ок для неї, можна андервольт зробити і ще краще буде, але мені лінь, може колись дійдуть руки до цього і пограюсь. Плюс можна криву для вентиляторів поставити, що суттєво знизить шум, бо по дефолту не є тихою.
08.03.2026
Вадим
Ця відео карта не нова ?
18.05.2025
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, стан карти FR
19.05.2025
Богдан
Спочатку я взяв 6900XT Toxic із водянкою. Так, вона була холодна, але аж ніяк не тиха, а я хотів саме тиху карту. Отримав 6950 і був здивований що її практично не чути навіть на 1800 обертах (тоді як моя 5700XT MSI Gaming X із крутим охолодженням на 1500 вже трохи шуміла). Карта досить холодна навіть з дефолтними налаштуваннями, а з андервольтом/андерклоком тим більше. Шум дросселів мінімальний, а у андервольті майже відсутній
Стан карти - як хороший б.в. (не в плівках, як інколи буває із FR, але стан хороший)
10.01.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.01.2025
Отзывы (6)
Yurii
Купив цю відеокарту ще 11.11.2024. До цих пір працює, все ок, досить тепла як і очікувалось, але не критично. Зі старту покупки ще зробив андервольт, невелий розгін по ядрі/памяті, потім в сервісі робили повноцінну чистку і після неї чомусь на моїх збережених налаштуваннях відеокарти в іграх вже почало викидати просто, можливо співпало з оновленням драйверів, не знаю.... Поставив пресет Balanced в AMD Adrenaline і все ок працює. Проблем жодних нема. Хіба, що пресет повністю злітає коли ПК виключається при відключенні світла, але то вже нюанси софта.
16.02.2026
Ответить
Yurii
А, і краще відразу докупити підставку для неї, бо доволі важка, а в комплекті нема
16.02.2026
Віталій
Яка у вас температура ? У меня така відеокарта на останніх драйверах гпу 75-77, хот спот 90
01.03.2026
Yurii
Віталій, так. В мене в PUBG, для прикладу, такі ж температури 75-80, а хотспот 90-93 буває. Це ок для неї, можна андервольт зробити і ще краще буде, але мені лінь, може колись дійдуть руки до цього і пограюсь. Плюс можна криву для вентиляторів поставити, що суттєво знизить шум, бо по дефолту не є тихою.
08.03.2026
Вадим
Ця відео карта не нова ?
18.05.2025
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, стан карти FR
19.05.2025
Богдан
Спочатку я взяв 6900XT Toxic із водянкою. Так, вона була холодна, але аж ніяк не тиха, а я хотів саме тиху карту. Отримав 6950 і був здивований що її практично не чути навіть на 1800 обертах (тоді як моя 5700XT MSI Gaming X із крутим охолодженням на 1500 вже трохи шуміла). Карта досить холодна навіть з дефолтними налаштуваннями, а з андервольтом/андерклоком тим більше. Шум дросселів мінімальний, а у андервольті майже відсутній
Стан карти - як хороший б.в. (не в плівках, як інколи буває із FR, але стан хороший)
10.01.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.01.2025