Видеокарта Palit RTX 3080 10Gb GamingPro (NED3080019IA-132AA) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/у
Характеристики
| Состояние товара | Б/у |
| Тип товара | Видеокарта |
| Производитель | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретная |
| Графический чип: | RTX 3080 |
| Объем памяти: | 10 Гб |
| Тип памяти: | GDDR6X |
| Шины памяти: | 320 bit |
| Дополнительное питание: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1710 МГц |
| Частота памяти: | 19000 МГц |
| Кол-во потоковых процессоров: | 8704 |
| Рекомендуемая мощность БП: | 750 Вт |
| Макс. поддерживаемое разрешение: | 7680x4320 |
| Интерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Выходы DVI: | Нет |
| Выходы VGA: | Нет |
| Кол-во вентиляторов: | 3 шт. |
| Способ охлаждения: | Активный (кулер) |
| Технология подсветки: | Palit ThunderMaster |
| Габариты: | 294x112x60 мм |
| Цвет: | Черно-серебристый |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Длинна видеокарты, мм: | 294 |
| Занятых слотов: | 2 |
| Макс. мониторов | 4 |
| Наличие в магазинах | Львов Газовая, Ивано-Франковск |
| Оплата частями | monobank 3 мес, ПриватБанк 4 мес, ПУМБ 4 мес, àбанк 3 мес, eDilo 1 мес, |
| Потребляемая мощность: | 320 Вт |
| Семейство графического процессора: | NVidia RTX |
| Страна регистрации бренда: | Китай (Тайвань) |
| Страна-производитель: | Китай |
| Технологии: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| О товаре | Производитель может изменять технические характеристики и комплектацию товара без предварительного уведомления. Информация о наличии товара обновляется автоматически и может измениться в любой момент. Для уточнения важных параметров обратитесь, пожалуйста, к нашим менеджерам. |
| Информация перед использованием | Использовать при температуре от +10°C до +35°C, влажности 20%–75% окружающей среды. Хранить при температуре от +5°C до +35°C и влажности 20%–75%, в месте, недоступном для детей. Продукты не являются пищевыми и при соблюдении условий эксплуатации не представляют угрозы для здоровья. Срок службы соответствует гарантийному сроку. По истечении этого срока передайте товар в специализированную службу утилизации. Место производства указано на товаре в поле «Made In» или аналогичным образом в соответствии с методикой производителя. Дата изготовления конкретного изделия указана на упаковке и/или на самом товаре или в его программном обеспечении в поле «manufacturing date» или подобным образом (в том числе в виде кодировки даты в серийном номере), в порядке, предусмотренном производителем. Претензии принимаем на почту [email protected] |
| EAN | 4710562241945 |
Видеокарта Palit RTX 3080 10Gb GamingPro (NED3080019IA-132AA) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/у
Код товара: 130024USED
Гарантия: 3мес.
Код товара: 130024USED
Гарантия: 3мес.
Супутні товари
Дополнительные услуги
Расширение гарантии
Услуги для видеокарты
Доставка
Самовывоз из магазина
Бесплатно1-3 дня Черкассы, ул. Смилянская, д.40
Доставка по адресу
Курьер CompX
1-2 дня, от 190₴
Курьер Uklon
1-2 дня, от 350₴
Курьер IPOST
1-2 дня, от 190₴
Курьер Новая Почта
1-2 дня, от 85₴
Отправка в отделение (почтомат)
В отделение Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В почтомат Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В отделение Укрпочты
3-4 дня, от 50₴
Оплата
Гарантия
Отзывы (8)
Костянтин
Всім Доброго дня і Слава Україні! Хочу залишити свій відгук.Перед тим як мені прийшла ця відеокарта, яка, як виявилося, навіть в іграх майже не гріється, 50-60 градусів, виняток тільки Алан Вейк 74 і RDR 2-73, у мене побувала Асус турбо, яку довелося обміняти на Палит, оскільки та була галаслива через турбіну і грілася під 90, але магазин треба віддати йому належне, не вагаючись, запропонував або повернення грошей, або обмін,що я потім і вибрав. по самій карті скажу, відмінна відюха тиха холодна і низька, відмінно увійшла в старий 10 річний корпус, та ще корпус з одним вентилем на видув, хоча і відкритий, тому якщо корпус у вас повністю продувається, вангую, що вона взагалі не буде вищою за 70, загалом рекомендую як сам магазин, так і до купівлі саму відеокарту...
15.11.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
30.11.2023
Дмитро
Мирного всім , хто читає. Якщо кратко, поки питань до відекарти мема. Видно, що обслужена, без пилу, від магазину пломби, але є і гірка сторона. Короче процаю, питань мена. А гірка сторона - це, мало бути ще Кулер у подарунок, але мабудь забули його покласти... Мені то він на даний момент і не потрібен, но був би як запаний... Нажаль гірчинка залишилась від невидповідальності комплектувальників. =(
24.09.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми раді що Вам сподобався товар. З приводу недокомплектації зверніться на нашу гарячу лінію, або відпишіть нам у соц. мережах.
25.09.2023
Олексій
Дякую, я в захваті! Працює класно, за тиждень користування забув взагалі, що брав б/в. Тягне ігри прекрасно, гріється в міру, чекав взагалі іншого (чесно кажучи гіршого), бо ж хто зна як нею користувались до мене, але магазин їх всіляко перевірив і я отримав крутий товар!
25.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Макс Скульський
Беру тут товар вже не вперше, постійно користуюсь трейдином, ще ні разу не підводив) Карта працює ідеально, потягнула Cyberpunk та Total War: Warhammer III у 4к на ультрах. Розгонів ніяких не робив, дуже задоволений
21.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Гейнц Віталій
б/у відик за адекватний прайс, чому б і ні, до того ж ще і з гарантією. Брав десь місяць назад, все чекав доки щось накриється, а нічого не трапилось, бо бачив відгуки що б/в карти померали та не в цьому випадку, навіть на 12 годин залишав ввімкненим фурік, все чотко!
15.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
16.08.2023
Отзывы (8)
Костянтин
Всім Доброго дня і Слава Україні! Хочу залишити свій відгук.Перед тим як мені прийшла ця відеокарта, яка, як виявилося, навіть в іграх майже не гріється, 50-60 градусів, виняток тільки Алан Вейк 74 і RDR 2-73, у мене побувала Асус турбо, яку довелося обміняти на Палит, оскільки та була галаслива через турбіну і грілася під 90, але магазин треба віддати йому належне, не вагаючись, запропонував або повернення грошей, або обмін,що я потім і вибрав. по самій карті скажу, відмінна відюха тиха холодна і низька, відмінно увійшла в старий 10 річний корпус, та ще корпус з одним вентилем на видув, хоча і відкритий, тому якщо корпус у вас повністю продувається, вангую, що вона взагалі не буде вищою за 70, загалом рекомендую як сам магазин, так і до купівлі саму відеокарту...
15.11.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
30.11.2023
Дмитро
Мирного всім , хто читає. Якщо кратко, поки питань до відекарти мема. Видно, що обслужена, без пилу, від магазину пломби, але є і гірка сторона. Короче процаю, питань мена. А гірка сторона - це, мало бути ще Кулер у подарунок, але мабудь забули його покласти... Мені то він на даний момент і не потрібен, но був би як запаний... Нажаль гірчинка залишилась від невидповідальності комплектувальників. =(
24.09.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми раді що Вам сподобався товар. З приводу недокомплектації зверніться на нашу гарячу лінію, або відпишіть нам у соц. мережах.
25.09.2023
Олексій
Дякую, я в захваті! Працює класно, за тиждень користування забув взагалі, що брав б/в. Тягне ігри прекрасно, гріється в міру, чекав взагалі іншого (чесно кажучи гіршого), бо ж хто зна як нею користувались до мене, але магазин їх всіляко перевірив і я отримав крутий товар!
25.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Макс Скульський
Беру тут товар вже не вперше, постійно користуюсь трейдином, ще ні разу не підводив) Карта працює ідеально, потягнула Cyberpunk та Total War: Warhammer III у 4к на ультрах. Розгонів ніяких не робив, дуже задоволений
21.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Гейнц Віталій
б/у відик за адекватний прайс, чому б і ні, до того ж ще і з гарантією. Брав десь місяць назад, все чекав доки щось накриється, а нічого не трапилось, бо бачив відгуки що б/в карти померали та не в цьому випадку, навіть на 12 годин залишав ввімкненим фурік, все чотко!
15.08.2023
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
16.08.2023