Видеокарта MSI RTX 3080 10Gb Gaming Z TRIO 10G LHR (RTX 3080 GAMING Z TRIO 10G LHR) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/у
Характеристики
| Состояние товара | Б/у |
| Тип товара | Видеокарта |
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретная |
| Графический чип: | RTX 3080 |
| Объем памяти: | 10 Гб |
| Тип памяти: | GDDR6X |
| Шины памяти: | 320 bit |
| Дополнительное питание: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1830 МГц |
| Частота памяти: | 19000 МГц |
| Кол-во потоковых процессоров: | 8704 |
| Рекомендуемая мощность БП: | 750 Вт |
| Макс. поддерживаемое разрешение: | 7680x4320 |
| Интерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Выходы DVI: | Нет |
| Выходы VGA: | Нет |
| Кол-во вентиляторов: | 3 шт. |
| Способ охлаждения: | Активный (кулер) |
| Технология подсветки: | MSI Mystic Light Sync |
| Габариты: | 323x140x56 мм |
| Цвет: | Серо-серебристый |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Длинна видеокарты, мм: | 323 |
| Занятых слотов: | 2 |
| Макс. мониторов | 4 |
| Наличие в магазинах | Днепр |
| Оплата частями | monobank 3 мес, ПриватБанк 3 мес, ПУМБ 4 мес, àбанк 3 мес, eDilo 1 мес, |
| Потребляемая мощность: | 320 Вт |
| Семейство графического процессора: | NVidia RTX |
| Страна регистрации бренда: | Китай (Тайвань) |
| Страна-производитель: | Китай |
| Технологии: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| О товаре | Производитель может изменять технические характеристики и комплектацию товара без предварительного уведомления. Информация о наличии товара обновляется автоматически и может измениться в любой момент. Для уточнения важных параметров обратитесь, пожалуйста, к нашим менеджерам. |
| Информация перед использованием | Использовать при температуре от +10°C до +35°C, влажности 20%–75% окружающей среды. Хранить при температуре от +5°C до +35°C и влажности 20%–75%, в месте, недоступном для детей. Продукты не являются пищевыми и при соблюдении условий эксплуатации не представляют угрозы для здоровья. Срок службы соответствует гарантийному сроку. По истечении этого срока передайте товар в специализированную службу утилизации. Место производства указано на товаре в поле «Made In» или аналогичным образом в соответствии с методикой производителя. Дата изготовления конкретного изделия указана на упаковке и/или на самом товаре или в его программном обеспечении в поле «manufacturing date» или подобным образом (в том числе в виде кодировки даты в серийном номере), в порядке, предусмотренном производителем. Претензии принимаем на почту [email protected] |
| EAN | 4719072852160 |
Видеокарта MSI RTX 3080 10Gb Gaming Z TRIO 10G LHR (RTX 3080 GAMING Z TRIO 10G LHR) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/у
Код товара: 123790USED
Гарантия: 3мес.
Код товара: 123790USED
Гарантия: 3мес.
Супутні товари
Дополнительные услуги
Расширение гарантии
Услуги для видеокарты
Доставка
Самовывоз из магазина
Бесплатно1-3 дня Черкассы, ул. Смилянская, д.40
Доставка по адресу
Курьер CompX
1-2 дня, от 190₴
Курьер Uklon
1-2 дня, от 350₴
Курьер IPOST
1-2 дня, от 190₴
Курьер Новая Почта
1-2 дня, от 85₴
Отправка в отделение (почтомат)
В отделение Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В почтомат Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В отделение Укрпочты
2-5 дней, от 50₴
Оплата
Гарантия
Отзывы (3)
Вадим Л.
часть 3
Щодо підставки для відеокарти, вона мені не здається дуже надійною, але все одно я її прикрутив. У комплекті йдуть дві гумові накладки для підставки, рекомендую їх використовувати. Проте краще замовити нормальну підставку, тому що зараз у мене там тупо шприц як тримач.
Всі ці температури в корпусі be quiet dx-500. У мене дві вертушки для виходу повітря зверху, дві спереду для входу повітря і одна для виходу ззаду. Всі по 140 мм. Моя плата мікро-АТХ, тому всі деталі дуже близько одна до одної. Я думаю, що з більшими платами температури можуть бути трохи нижчими.
Дуже добре що э запобіжники на живленні.
13.03.2024
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за відгук.
28.04.2024
Вадим Л
часть 2
Щодо температур, вони в мене досить нормальні. У FurMark після 10 хвилин було 78 градусів, але після налаштування кулера стало 72. Але варто зазначити, що FurMark дуже навантажує карту і не завжди така температура буде в іграх. У Cyberpunk 2077 з RTX всього 62 градуси, коли граю на максимальних налаштуваннях (поки що граю на Full HD).
Також я зробив андервольтинг на всякий випадок. Мій процесор 2700X, який не до кінця розкриває потенціал відеокарти, що для мене було несподівано. Можливо, мені знадобиться 5600 хоча б.
13.03.2024
Ответить
Вадим Л.
Я не купував відеокарту тут, але хочу поділитися своїм враженням про її роботу з 3D, бо тестів у іграх на ютубі вже так багато. Все ж таки, вона з легкістю впоралася з 4K Ambient Occlusion та Normal Map у мене в середньої складності сценах (AO на 1500 променів у Marmoset). Можливо, на складніших моделях це трошки займе більше часу, але це точно не буде на тому рівні, що було з моєю попередньою 1050 Ti.
Також немає ніяких проблем з текстуруванням у Substance Painter. Я працюю у 4K на налаштуванні 128 (дуже високий), але якщо додати багато генераторів та масок з текстурами через різні режими наложення, то картка, звісно, буде трошки повільніше обробляти інформацію. Тому я іноді переключаюсь на 2K, щоб уникнути затримок. Хоча я й не займався оптимізацією шарів, мене цікавило, наскільки швидко вийде загрузити пам'ять.
13.03.2024
Ответить
Отзывы (3)
Вадим Л.
часть 3
Щодо підставки для відеокарти, вона мені не здається дуже надійною, але все одно я її прикрутив. У комплекті йдуть дві гумові накладки для підставки, рекомендую їх використовувати. Проте краще замовити нормальну підставку, тому що зараз у мене там тупо шприц як тримач.
Всі ці температури в корпусі be quiet dx-500. У мене дві вертушки для виходу повітря зверху, дві спереду для входу повітря і одна для виходу ззаду. Всі по 140 мм. Моя плата мікро-АТХ, тому всі деталі дуже близько одна до одної. Я думаю, що з більшими платами температури можуть бути трохи нижчими.
Дуже добре що э запобіжники на живленні.
13.03.2024
Ответить
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо Вам за відгук.
28.04.2024
Вадим Л
часть 2
Щодо температур, вони в мене досить нормальні. У FurMark після 10 хвилин було 78 градусів, але після налаштування кулера стало 72. Але варто зазначити, що FurMark дуже навантажує карту і не завжди така температура буде в іграх. У Cyberpunk 2077 з RTX всього 62 градуси, коли граю на максимальних налаштуваннях (поки що граю на Full HD).
Також я зробив андервольтинг на всякий випадок. Мій процесор 2700X, який не до кінця розкриває потенціал відеокарти, що для мене було несподівано. Можливо, мені знадобиться 5600 хоча б.
13.03.2024
Ответить
Вадим Л.
Я не купував відеокарту тут, але хочу поділитися своїм враженням про її роботу з 3D, бо тестів у іграх на ютубі вже так багато. Все ж таки, вона з легкістю впоралася з 4K Ambient Occlusion та Normal Map у мене в середньої складності сценах (AO на 1500 променів у Marmoset). Можливо, на складніших моделях це трошки займе більше часу, але це точно не буде на тому рівні, що було з моєю попередньою 1050 Ti.
Також немає ніяких проблем з текстуруванням у Substance Painter. Я працюю у 4K на налаштуванні 128 (дуже високий), але якщо додати багато генераторів та масок з текстурами через різні режими наложення, то картка, звісно, буде трошки повільніше обробляти інформацію. Тому я іноді переключаюсь на 2K, щоб уникнути затримок. Хоча я й не займався оптимізацією шарів, мене цікавило, наскільки швидко вийде загрузити пам'ять.
13.03.2024
Ответить