Кулер для процессора MSI MAG COREFROZR AA13 BLACK (MAG COREFROZR AA13)
Характеристики
| Состояние товара | Новый |
| Тип товара | Кулер для процессора |
| Производитель | MSI |
| Тип: | Воздушное |
| Назначение: | Для процессора |
| Количество вентиляторов: | 1 шт. |
| Питание и тип коннектора: | 4pin PWM |
| Напряжение питания: | 12 В |
| Воздушный поток: | 62,6 CFM |
| Максимальный TDP: | 240 Вт |
| Регулировка оборотов/питание: | авто (PWM) |
| Тип подшипника: | Скольжения с винтовой резьбой |
| Частота вращения: | 510-2700 об/мин |
| Уровень шума: | 17-34.1 Дб |
| Ресурс работы: | 40 тыс. часов |
| Материал радиатора: | Алюминий + Медь |
| Подсветка: | ARGB |
| Габариты: | 152x121x94,5 мм |
| Цвет: | Чёрный |
| Socket | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Высота охлаждения, мм: | 152 |
| Габариты | 152x121x94,5 мм |
| Кол-во медных трубок: | 4 шт. |
| Конструкция: | Башня |
| Оплата частями | monobank 3 мес, ПриватБанк 4 мес, ПУМБ 5 мес, àбанк 3 мес, eDilo 1 мес, |
| Тип охлаждения: | Активное |
| О товаре | Производитель может изменять технические характеристики и комплектацию товара без предварительного уведомления. Информация о наличии товара обновляется автоматически и может измениться в любой момент. Для уточнения важных параметров обратитесь, пожалуйста, к нашим менеджерам. |
| Информация перед использованием | Использовать при температуре от +10°C до +35°C, влажности 20%–75% окружающей среды. Хранить при температуре от +5°C до +35°C и влажности 20%–75%, в месте, недоступном для детей. Продукты не являются пищевыми и при соблюдении условий эксплуатации не представляют угрозы для здоровья. Срок службы соответствует гарантийному сроку. По истечении этого срока передайте товар в специализированную службу утилизации. Место производства указано на товаре в поле «Made In» или аналогичным образом в соответствии с методикой производителя. Дата изготовления конкретного изделия указана на упаковке и/или на самом товаре или в его программном обеспечении в поле «manufacturing date» или подобным образом (в том числе в виде кодировки даты в серийном номере), в порядке, предусмотренном производителем. Претензии принимаем на почту [email protected] |
Кулер для процессора MSI MAG COREFROZR AA13 BLACK (MAG COREFROZR AA13)
Код товара: 254894NEW
Гарантия: 36мес.
Код товара: 254894NEW
Гарантия: 36мес.
Супутні товари
Дополнительные услуги
Дополнительная гарантия
Услуги для комплектующих
Доставка
Самовывоз из магазина
Бесплатно1-3 дня Черкассы, ул. Смилянская, д.40
Доставка по адресу
Курьер CompX
1-2 дня, от 190₴
Курьер Uklon
1-2 дня, от 350₴
Курьер IPOST
1-2 дня, от 190₴
Курьер Новая Почта
1-2 дня, от 85₴
Отправка в отделение (почтомат)
В отделение Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В почтомат Новой Почты
1-2 дня, от 60₴
В отделение Укрпочты
3-4 дня, от 50₴
Оплата
Гарантия
Отзывы (5)
Дмитро
Кулер MSI MAG COREFROZR AA13 Black чудово справляється зі своїм завданням і працює тихо навіть під навантаженням. Дуже просто встановив і він ідеально підійшов до мого Ryzen 5 5600X. Температури стабільні, без перегрівів. А також приємні бонуси від MSI.
03.12.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.12.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів — усе продумано до дрібниць.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування — воно яскраве, але не надто нав’язливе.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку!
02.11.2025
Ответить
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку.
02.11.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.11.2025
Бєлозьоров Максим
Купив цей кулер MSI і залишився дуже задоволений. Збірка якісна, виглядає стильно — матовий чорний дизайн чудово вписується в корпус. Встановлення пройшло без жодних проблем, усе інтуїтивно і надійно фіксується.
Під час роботи кулер майже не чути, навіть коли процесор під навантаженням — температура стабільна й тримається в межах норми. Для ігор чи роботи з важкими програмами цього більш ніж достатньо.
Загалом — чудовий варіант у своєму ціновому сегменті. Тихий, ефективний і виглядає як топ. MSI вкотре не підвела
27.10.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Бєлозьоров Максим
Відносно компактний та не важкий, підтримує всі актуальні наразі платформи та легко встановлюється. Рівень шуму від комплектного вентилятора прийнятний, а при зниженні швидкості крильчатки його майже не буде чути. Доступну систему охолодження від іменитого виробника, яка має гарну ефективність
24.10.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Отзывы (5)
Дмитро
Кулер MSI MAG COREFROZR AA13 Black чудово справляється зі своїм завданням і працює тихо навіть під навантаженням. Дуже просто встановив і він ідеально підійшов до мого Ryzen 5 5600X. Температури стабільні, без перегрівів. А також приємні бонуси від MSI.
03.12.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.12.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів — усе продумано до дрібниць.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування — воно яскраве, але не надто нав’язливе.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку!
02.11.2025
Ответить
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Микола
Кулер MSI MAG CORE FROZR AA13 справив дуже приємне враження. Має якісну збірку, сучасний стильний дизайн і добре вписується в інтер’єр корпусу. Встановлення пройшло без жодних труднощів.
Під час роботи кулер тихий і ефективно охолоджує процесор, навіть під навантаженням температура залишається стабільною. Також подобається підсвічування.
Загалом, дуже задоволений покупкою. Відмінне співвідношення ціни, якості та продуктивності. MSI вкотре довели, що роблять надійну техніку.
02.11.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.11.2025
Бєлозьоров Максим
Купив цей кулер MSI і залишився дуже задоволений. Збірка якісна, виглядає стильно — матовий чорний дизайн чудово вписується в корпус. Встановлення пройшло без жодних проблем, усе інтуїтивно і надійно фіксується.
Під час роботи кулер майже не чути, навіть коли процесор під навантаженням — температура стабільна й тримається в межах норми. Для ігор чи роботи з важкими програмами цього більш ніж достатньо.
Загалом — чудовий варіант у своєму ціновому сегменті. Тихий, ефективний і виглядає як топ. MSI вкотре не підвела
27.10.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025
Бєлозьоров Максим
Відносно компактний та не важкий, підтримує всі актуальні наразі платформи та легко встановлюється. Рівень шуму від комплектного вентилятора прийнятний, а при зниженні швидкості крильчатки його майже не буде чути. Доступну систему охолодження від іменитого виробника, яка має гарну ефективність
24.10.2025
Ответить
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
28.10.2025