Відеокарта Inno3D RTX 3080 10Gb ICHILL X4 (M30804-106X-1810VA36) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1770 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | INNO3D TuneIT OC |
| Габарити: | 300x136 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Inno3D RTX 3080 10Gb ICHILL X4 (M30804-106X-1810VA36) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 200469USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 200469USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Гріша Дубовик
Стильний дизайн, 4 вентералота та звичайна ціна в порівнянні з іншими 3080, тому мій вибіро був очевидним. При замовленні тикнув подвіну упаковку, приїхала цілою, добряче запакували!
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
31.08.2023
Діма Козаченко
Нарешті приїхала, три дні як вічність) Комп літає, охолодження чудове, карта холодна, працює тихо, навіть на максимальних налаштуваннях не гуде як той гелікоптер, що в мене було до неї. Задоволений, що отримав перевірений товар, з гарантією, яку можна розширити до року, за доступну ціну і ще й зі знижкою і подарунком, комбо!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Микита
Гарно працює, не перегрівається, тягне всі ігри, що я пробував. Здав стару відюху, оновився і ще й подарунок отримав! День удався!
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Bee
Ви перевіряете чи майнила досмерті відяха?
08.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони потрапляють до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є базова гарантія 3 місяці від магазину, також є можливість продовження гарантії до 1-го року.
09.08.2023
Александр
в ней же 320 бит, а не 384 :)
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякую за відгук, виправили.
10.08.2023
Відгуки (5)
Гріша Дубовик
Стильний дизайн, 4 вентералота та звичайна ціна в порівнянні з іншими 3080, тому мій вибіро був очевидним. При замовленні тикнув подвіну упаковку, приїхала цілою, добряче запакували!
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
31.08.2023
Діма Козаченко
Нарешті приїхала, три дні як вічність) Комп літає, охолодження чудове, карта холодна, працює тихо, навіть на максимальних налаштуваннях не гуде як той гелікоптер, що в мене було до неї. Задоволений, що отримав перевірений товар, з гарантією, яку можна розширити до року, за доступну ціну і ще й зі знижкою і подарунком, комбо!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Микита
Гарно працює, не перегрівається, тягне всі ігри, що я пробував. Здав стару відюху, оновився і ще й подарунок отримав! День удався!
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Bee
Ви перевіряете чи майнила досмерті відяха?
08.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони потрапляють до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є базова гарантія 3 місяці від магазину, також є можливість продовження гарантії до 1-го року.
09.08.2023
Александр
в ней же 320 бит, а не 384 :)
03.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякую за відгук, виправили.
10.08.2023